Imperial Tobacco знизив ціни на окремі види сигарет в середньому на 3 гривні, - ДФС


Imperial Tobacco знизив ціни на окремі види сигарет в середньому на 3 гривні, - ДФС

Один з найбільших виробників тютюнових виробів в Україні компанія Imperial Tobacco в березні знизив ціни на окремі види своєї продукції в середньому на 3,5 гривні або на 31%.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної фіскальної служби України (ДФС).

Згідно з даними Фіскальної служби, цінові зміни торкнулися виключно сигарет нижчого цінового сегмента. Зокрема, якщо “Прима класична без фільтра” 1 березня коштувала 13 гривень, то станом на 15 березня її ціна знизилася до 10 гривень. У той же час ціна марки “Прима Срібна” скоротилася на 4,04 гривні, до 10,96 гривень, P & S – на 4,52 гривні, до 10,48, “Прима Люкс” – на 3,09 гривні, 11,91 гривні, Style Super Slims – на 2,61 гривні до 12,39 гривень.

Коментуючи зміни цін в ДФС відзначили, що максимальні ціни на сигарети служба встановлює на підставі декларації від тютюнових компаній.

У компанії не прокоментували зниження цін на сигарети, але ще раз акцентували свою незгоду з встановленням мінімальних роздрібних цін.

Верховна Рада зобов’язала Кабмін встановити мінімальні ціни на тютюнові вироби до 1 березня 2016 року. В результаті зниження цін на сигарети бюджет втрачає до 200 мільйонів гривень щомісяця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua