Україна скасувала спецмито на імпорт автомобілів з Узбекистану


Україна скасувала спецмито на імпорт автомобілів з Узбекистану

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі з 22 березня скасувала спецмито на імпорт автомобілів з Узбекистану, встановлену в листопаді 2015 року на рівні 12,12%.

Згідно з повідомленням, опублікованим сьогодні, 17 березня, в “Урядовому кур’єрі”, відповідне рішення було прийнято комісією 14 березня на підставі звернення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та набуде чинності через п’ять днів з моменту його публікації.

“За результатами розгляду зазначених матеріалів Комісія прийняла рішення від 14 березня 2015 року, згідно з яким припинила застосування адекватних заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії з боку Республіки Узбекистан щодо законних прав та інтересів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України – підприємств автомобілебудування”, – йдеться в повідомленні .

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі у відповідь на дискримінаційні та недружні дії Узбекистану встановила спецмито на імпорт легкових автомобілів з бензиновим двигуном об’ємом до 2,2 л в розмірі 12,12%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua