Українці вже задекларували понад 8 мільярдів гривень доходу, зареєстровано 903 мільйонера


Українці вже задекларували понад 8 мільярдів гривень доходу, зареєстровано 903 мільйонера

В Україні в рамках деклараційної кампанії, яка розпочалася 1 січня і триватиме до 1 травня, 903 громадянина задекларували доходи за підсумками 2015 року понад 1 млн грн, а загальний обсяг задекларованих ними доходів склав 4,6 млрд грн, повідомила в прес-службі Державної фіскальної служби України.

Сума податку на доходи фізичних осіб, яку «мільйонери» самостійно визначили до сплати в бюджет, склала 84,2 млн грн, військового збору – 9,8 млн грн.

Згідно з повідомленням, в загальному громадянами подано майже 105 тис. декларацій про майновий стан і доходи. Найбільш активно декларували свої доходи жителі Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Полтавської областей. Загальна сума задекларованого українцями доходу станом на 11 березня становить 8,2 млрд грн, що на 1,1 млрд грн, або на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначених громадянами до сплати самостійно, становить 233,7 млн грн, військового збору – 43,3 млн грн.

Нагадаємо, за січень 2015 роки кияни подали 1089 декларацій про майновий стан і доходи на загальну суму 358,2 млн грн, при цьому більше половини цієї суми – 216,8 млн грн – задекларували 27 мільйонерів, які проживають в столиці.

Протягом січня 2016 громадяни України подали майже 14,6 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік, загальна сума задекларованого ними доходу на 1 лютого поточного року становить 1,28 млрд грн.

З 1 січня 2016 року в Україні стартувала кампанія з декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року.

Відповідно до податкового законодавства, декларації подаються громадянами до 1 травня, підприємцями – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року).

Обсяг задекларованих доходів громадян, отриманих у 2014 році, склав 44,5 млрд грн, декларації про майновий стан і доходи подали 523 тис. українців. Більшу частину отриманих доходів – 13,4 млрд грн – складають доходи, отримані у вигляді заробітної плати; доходи, отримані українцями в спадок або в якості подарунків, склали 8,1 млрд грн, інші доходи – 12,5 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua