Oracle скоротила прибуток на 14%


Oracle скоротила прибуток на 14%

Американська Oracle Corp., один з найбільших світових виробників програмного забезпечення, скоротила чистий прибуток в третьому фінансовому кварталі на 14% у зв’язку з несприятливою для компанії динамікою валютних курсів.

Oracle також оголосила, що її рада директорів схвалила розширення діючої програми викупу акцій на $ 10 млрд.

Як повідомляється в прес-релізі Oracle, її чистий прибуток за три місяці, що завершилися 29 лютого, склав $ 2,14 млрд, або $ 0,5 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $ 2,5 млрд, або $ 0,56 на акцію, за аналогічний період попереднього фінроку.

Прибуток компанії без урахування разових факторів склав $ 0,64 на акцію. Власний прогноз Oracle для цього показника становив $ 0,63-0,66 на акцію, опитані агентством Bloomberg експерти прогнозували його на рівні $ 0,62 на акцію.

Виручка компанії в минулому кварталі зменшилася на 3,4% – до $ 9,01 млрд. Oracle прогнозувала, що її квартальна виручка або буде стабільною, або збільшиться темпами до 3%.

У компанії відзначають, що її виручка без урахування зміни валютних курсів підвищилася на 1%.

Виручка підрозділу Oracle в сфері «хмарних» послуг злетіла в минулому кварталі на 40% – до $ 735 млн, зростання склало 44% без урахування коливань валют. На частку цього підрозділу, однак, доводиться лише 8% загальної виручки компанії.

При цьому виручка ключового для Oracle бізнесу з випуску програмного забезпечення, що забезпечує близько 70% доходів компанії, скоротилася на 4% – до $ 6,3 млрд. Виручка від продажу нових ліцензій на ПЗ зменшилася на 15% – до $ 1,7 млрд.

Підрозділ по випуску апаратного обладнання знизило виручку на 13% – до $ 1,1 млрд.

Згідно з прогнозом Oracle, зміна її виручки в четвертому фінансовому кварталі складе від мінус 2% до плюс 1% щодо рівня того ж періоду роком раніше.

Прогноз скоригованого прибутку на цей квартал погіршений до $ 0,82- $ 0,85 на акцію з $ 0,83- $ 0,86 на акцію.

Акції Oracle на додаткових торгах у вівторок подорожчали на 3,3%

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Oracle скоротила прибуток на 14%» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua