"Нафтогаз України" вказує на крайню важливість чергового підвищення тарифів на газ з квітня


"Нафтогаз України" вказує на крайню важливість чергового підвищення тарифів на газ з квітня

НАК “Нафтогаз України” вказує на крайню важливість чергового підвищення тарифів на газ для населення з квітня, як це передбачено меморандумом з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

“У березні повинні бути змінені тарифи. Якщо ми цього не зробимо, упустимо ключовий момент. Це важливо не тільки для “Нафтогазу”, але і для всієї країни”, – сказав глава компанії Андрій Коболєв на 12-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital в Києві в четвер.

Він додав, що саме завдяки попередньому підвищенню тарифів вдалося скоротити дефіцит бюджету НАК, а також країни в цілому.

“Ми повинні доводити реформи до кінця. Якщо ми зупинимося на півдорозі, результат буде знівельовано”, – додав А.Коболев.

Глава НАК також відзначив, що темп проведення реформ в 2016 році в порівнянні з двома попередніми роками відчутно знизився, однак він розраховує, що уряд і парламент мають достатню політичну волю для завершення реформ в енергетиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua