Госпсуд Києва задовольнив перший позов НАБ


Госпсуд Києва задовольнив перший позов НАБ

Господарський суд міста Києва в четвер 9 березня прийняла рішення у справі №910 /1421/16, задовольнивши позовні вимоги Національного антикорупційного бюро України (НАБ) і визнавши недійсним договір про відступлення права вимоги №24 від 12 лютого 2015 року, укладений між ВАТ “Запоріжжяобленерго” , ПАТ “Холдингова компанія” енергомережі “і ТОВ” Запорізький титано-магнієвий комбінат “.

Про це повідомили сьогодні в прес-службі суду.

Як наголошується, підставою для задоволення даного позову послужило те, що в результаті укладення оспорюваного правочину був фактично змінено встановлений законодавством порядок розрахунків (алгоритм проведення розрахунків за поставлену електричну енергію).

Раніше з вимогою розслідувати діяльність “Запоріжжяобленерго” в НАБ планувала звернутися секретар комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу Вікторія Войціцька (“Самопоміч”). За словами нардепа, влітку минулого року вона вже зверталася до Генеральної прокуратури з “Запоріжжяобленерго” щодо можливого складу злочину, пов’язаного з виведенням грошей через треті підставні особи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування