Яценюк запропонував три варіанти виходу з кризи


Яценюк запропонував три варіанти виходу з кризи

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував три варіанти виходу з урядової кризи, наполягає на варіанті відновлення дії коаліції.

«Я передбачаю три варіанти виходу з (урядової – ред.) кризи. Перший варіант – це той, який я пропонував, – відновити діяльність коаліції, доформувати склад Кабінету міністрів і рухатися далі шляхом реформ, оскільки альтернатив цьому не існує. Другий варіант – це коли президент України і фракція БПП бере на себе відповідальність за формування нового Кабінету міністрів, нової програми та коаліції і презентує її народу України. Третій варіант, який є найменш прийнятним, – дострокові вибори. Я думаю, що з цих трьох варіантів у найкоротші терміни потрібно вибрати один», – заявив А.Яценюк журналістам у середу в Києві.

Прем’єр-міністр нагадав, що з цих трьох варіантів він запропонував свій і сподівається, що «члени коаліції, передусім Радикальна партія і «Самопоміч», ухвалять рішення про відновлення діяльності парламентської коаліції».

А.Яценюк додав, що для будь-якого уряду України головне не потрапити «в пастку, в яку потрапив чинний уряд, – коли члени парламентської коаліції, які формували цей уряд, відмовилися його підтримувати, при цьому безпідставно». «Тому я ще раз сподіваюся, що парламентська коаліція відновить свою діяльність, і ми далі рухатимемося і боротимемося», – сказав керівник уряду.

Нагадаємо, колишній посол США в Україні Стівен Пайфер 8 березня заявив, що голову Мінфіну Наталію Яресько може бути призначено головою уряду на місце Арсенія Яценюка вже цього тижня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування