Українці можуть проходити прикордонний контроль за 3-5 секунд


Українці можуть проходити прикордонний контроль за 3-5 секунд

В аеропортах “Бориспіль”, “Київ” ( “Жуляни”), “Харків”, “Львів” і “Одеса” спростили процедуру прикордонного контролю для українців.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Протягом декількох місяців спрощену систему пропуску українців відчули в аеропорту “Бориспіль”. Ця технологія виправдала себе, дозволивши забезпечити більш комфортні умови пасажирам і викликала позитивні відгуки як громадян, так і керівництва аеропорту.

З сьогоднішнього дня цей досвід поширюється і на інші міжнародні пункти пропуску для повітряного сполучення. Мова йде про аеропорти “Київ” ( “Жуляни”), “Харків”, “Львів” і “Одеса”. У Держприкордонслужбі впевнені, що це дозволить не тільки заощадити час кожного окремого пасажира, а й істотно зменшить черги перед лінією паспортного контролю.

Нагадаємо, спрощена система пропуску громадян України дозволяє пройти оформлення протягом 3-5 секунд. Такий результат досягається завдяки завчасно отриманій інформації про українців, які повертаються в Україну. За час польоту інформація проходить обробку, тому вже під час перевірки документів прикордонникам залишається тільки звірити фото в паспорті з особою пред’явника.

Випробувати “нововведення” українці зможуть вже на одному з нових авіарейсів, які відкриваються в березні в Україні. З Києва починають літати літаки в Белград і Венецію, з Одеси – в європейські столиці, а з Харкова – до Варшави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua