Розенко озвучив втрати бюджету від шахрайства при виплатах псевдопереселенцям


Розенко озвучив втрати бюджету від шахрайства при виплатах псевдопереселенцям

Втрати державного бюджету України від шахрайства при виплатах соціальної допомоги псевдопереселенцям становлять від 6 до 12 мільярдів гривень на рік, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на главу відомства Павла Розенка.

Як наголошується в повідомленні, Мінсоцполітики спільно з правоохоронними органами працюють над припиненням зловживань чиновників в даній сфері. За фактами організації злочинних схем з оформлення виплат псевдопереселенцям відкрито вже більше 30 кримінальних проваджень щодо чиновників.

Гроші, які будуть зекономлені від зупинки виплат псевдопереселенцям Мінсоцполітики має намір використовувати для підвищення виплат реальним тимчасово переміщеним особам.

“Є всі можливості перекрити ці потоки, а кошти направити на підвищення соціальних виплат реальним переселенцям. Міністерство соціальної політики буде ініціювати перед урядом це питання”, – цитує Розенко прес-служба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування