У МВФ повідомили, чого очікують від України для продовження програми EFF


У МВФ повідомили, чого очікують від України для продовження програми EFF

Міжнародний валютний фонд (МВФ) очікує прояснення ситуації навколо уряду України і стійкості парламентської коаліції для завершення другого перегляду програми розширеного фінансування EFF, повідомив офіційний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джеррі Райс.

“Що стосується програми, де ми зараз знаходимося, нам необхідно більше ясності щодо статусу уряду і коаліції, щоб ми могли зайнятися політикою спрямованою на посилення і перетворення економіки і для того, щоб прокласти шлях для завершення другого перегляду”, – сказав він під час традиційного прес-брифінгу у Вашингтоні.

Представник МВФ також нагадав про недавнє завірення президента України Петра Порошенка про прихильність подальших реформ в країні, в тому числі що стосуються поліпшення державного управління та боротьби з корупцією.

“Це було основним напрямком переговорів в останні тижні (між МВФ і Україною – ред.), про необхідні заходи для отримання відчутних результатів з цих питань”, – сказав Д.Райс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування