Мінфін назвав суму виплати першого купона за реструктурованими євробондами


Мінфін назвав суму виплати першого купона за реструктурованими євробондами

Міністерство фінансів України підтвердило інформацію про відновлення виплат купонного доходу за облігаціями зовнішньої державної позики, в тому числі про першу виплату купонного доходу за новими облігаціями, випущених державою в листопаді 2015 року в рамках боргової операції.

Раніше, 2 березня, інформовані джерела повідомляли, що Україна виплатила перший купон по єврооблігаціях, випущених в грудні 2015 року в рамках боргової операції.

«1 березня 2016 року Міністерство фінансів здійснило першу виплату купонного доходу за новими ОВДП, випущеними державою в листопаді 2015 року в рамках проведеної боргової операції з державним та гарантованим державою боргом, а також в результаті трьох додаткових випусків в рамках реструктуризації зовнішніх запозичень міста Києва, Укравтодору і ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля ». Загальна сума купонного платежу 1 березня становила 473,313 млн дол. США », – повідомляється на сайті Мінфіну.

Мінфін підкреслює, що в результаті платежу власники реструктуризованих 13 серій державних і гарантованих державою облігацій, які взяли участь у борговій операції, вже отримали перший купонний дохід за новими паперами.

Також Мінфін нагадує, що в результаті реструктуризації загальна сума виплат за зовнішніми запозиченнями України знижена на 3 млрд дол. США, а сплата боргу ще на 12 млрд дол. США відкладена на період після 2018 року. Таким чином, тільки в 2016 році реструктуризація боргу дозволила заощадити бюджету майже 64 млрд грн на обслуговування і погашення боргу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування