"Артемсіль": В Україні може подешевшати харчова сіль


"Артемсіль": В Україні може подешевшати харчова сіль

ДП “Артемсіль” переходить на прямі продажі продукції торговельним мережам, минаючи дилерські компанії. Про це в інтерв’ю українським ЗМІ розповів виконуючий обов’язки директора ДП “Артемсіль” Володимир Доля.

За його словами, такий крок дозволить знизити вартість солі для кінцевого споживача і одночасно підвищити прибутковість підприємства. Доля повідомив, що на цьому тижні готується підписання контракту з однією з найбільших роздрібних мереж АТБ.

“Наприклад, система продажів солі, яка існувала на підприємстві протягом двадцяти років, – через дилерів і за прямими договорами. Обсяги продажів через дилерів рік від року зростали, а обсяги прямих контрактів скорочувалися. Цю ситуацію треба міняти, і ми вже почали це робити. Я вже провів переговори з АТБ і на цьому тижні ми повинні підписати контракт з найбільшою торговельною мережею в Україні”, – заявив керівник, додавши, що підприємство підвищує відпускну ціну солі на 15%, однак продукція може стати дешевше за рахунок відмови від посередників”.

За словами Володимира Долі, держкомпанія також готується відкрити логістичні центри в різних регіонах України і наблизити продукцію до кінцевих споживачів. Пілотний проект, швидше за все, буде відкритий в Києві.

Відзначимо, в компанії повідомили, що в даний час держпідприємство орієнтоване на пошук нових ринків збуту, замість втраченого ринку РФ, споживає близько 60% продукції “Артемсолі”.

“На 2016 й рік ми хочемо хоча б зберегти минулорічний обсяг реалізації або незначно його наростити. Російську Федерацію спробуємо замінити країнами СНД і далекого зарубіжжя. Для цього працюємо і з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, і з Міністерством закордонних справ – готуємо листи, просимо уточнити потенційних споживачів, розмістити наші пропозиції на торгових майданчиках”, – сказав Доля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua