У Києві податківці викрили підприємців, які ухилялися від сплати податків


У Києві податківці викрили підприємців, які ухилялися від сплати податків

У Києві співробітники податкової міліції викрили підприємців, які ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це на своїй в Facebook-сторінці написав заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

Він зазначив, що в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ухилення від сплати податків, було встановлено, що посадові особи підприємства, яке займається оптовою торгівлею фруктами та овочами, при продажу раніше імпортованих продуктів, в тому числі фіктивних підприємств, свідомо внесли у звітність уявні операції, що дозволило їм ухилитися від сплати ПДВ в розмірі понад 3,4 млн гривень.

“На підставі постанови суду за місцем проживання засновників підприємств, в складських і офісних приміщеннях було здійснено ряд обшуків”, – повідомив заступник голови ДФС.

“В результаті були знайдені докази незаконної діяльності, а саме: печатки та штампи підприємств, вантажні митні декларації та додатки до них, акти виконаних робіт, чорнові записи про отримання готівки, комп’ютерну техніку з бухгалтерською документацією, а також готівку у гривнях, доларах і євро на суму 805,5 тисячі гривень, які є касою від незаконного проведення митного оформлення товарів “, – заявив Білан.

За його словами, при аналізі виявлених документів було встановлено, що посадові особи одного з ТОВ подали на бюджетне відшкодування сум ПДВ в розмірі 359 тисяч гривень з державного бюджету.

“Крім того, в зв’язку з ненаданням документів посадовими особами ряду підприємств, необхідних для проведення інвентаризації залишків товару, опечатані складські приміщення”, – зазначив Білан.

“Приблизна кількість опечатаного замороженого свинячого і курячого м’яса становить 100 тонн.

Зараз слідство у кримінальному провадженні триває”, – підсумував заступник голови ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування