НБУ вирішив пом'якшити обмеження щодо продажу населенню валюти, видачі готівкових коштів в гривні і щодо зняття валюти з депозитів


НБУ вирішив пом'якшити обмеження щодо продажу населенню валюти, видачі готівкових коштів в гривні і щодо зняття валюти з депозитів

Національний банк вирішив пом’якшити обмеження з продажу населенню валюти з 3 тис. гривень/день до 6 тис. гривень/день в еквіваленті.

Про це повідомила в ході прес-конференції глава НБУ Валерія Гонтарєва.

Обмеження з продажу готівкової іноземної валюти не поширюється на такі випадки: фізособа купує валюту і використовує її виключно для виконання власних зобов’язань за кредитним договором; банк продає валюту в сумі, що не перевищує обсяг зобов’язань фізичної особи – позичальника за кредитним договором.

Крім цього Національний банк вирішив пом’якшити обмеження на видачу готівки в гривні з 300 тис. гривень/день до 500 тис. гривень/день

Ця вимога не поширюється на виплату заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних і прирівняних до них виплат, а також на виплати гарантованих сум відшкодування вкладникам за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Також Національний банк пом’якшив обмеження по зняттю населенням валюти з депозитів з 20 тис. гривень/день до 50 тис. гривень/день в еквіваленті.

Національний банк постановою №172 від 28 березня 2014 року НБУ обмежив видачу банками готівкової інвалюти фізособам еквівалентом 15 тис. гривень/день.

У березні 2015 Національний банк пом’якшив обмеження по зняттю населенням валюти з депозитів з 15 тис. гривень/день до 20 тис. гривень/день в еквіваленті.

Дані рішення набувають чинності з 5 березня і будуть діяти 3 місяці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua