"Концерн Хлібпром" скоротив чистий збиток на 40%


"Концерн Хлібпром" скоротив чистий збиток на 40%

ПАТ “Концерн Хлібпром” (Львів), один з найбільших виробників хліба і хлібобулочних виробів в Україні, завершив 2015 рік з показником ЕBITDA в 137,1 млн грн, що на 65% більше, ніж в 2014 році.

Відповідно до прес-релізу компанії в четвер, в четвертому кварталі 2015 показник ЕBITDA виріс на 11% в порівнянні з третім кварталом 2015 року та склав 43,6 млн грн.

У 2015 році компанія скоротила чистий збиток в порівнянні з попереднім роком на 40% до 89,4 млн грн.

“Негативний чистий фінансовий результат компанії пояснюється присутністю валютних кредитів в її кредитному портфелі і значними коливаннями курсу валюти на міжбанківському валютному ринку України. Для зменшення залежності від валютних коливань” Концерн Хлібпром “реалізував процес переведення валютної заборгованості по частині кредитів в заборгованість в національній валюті”, – повідомляють в компанії.

Чистий дохід від реалізації продукції в 2015 році зріс на 41% і склав 887,4 млн грн.

ПАТ “Концерн Хлібпром” – один з найбільших виробників хліба в Україні. Вісім виробничих підрозділів компанії розташовані у Львівській та Вінницькій областях. Компанії належать торгові марки «Хлібна хата», «Наминайко”, “Вінницяхліб”, Palazzo Bandinelli, “Любляна”, “Львівський хліб”.

“Концерн Хлібпром” завершив 2014 рік з чистим збитком 148,099 млн грн проти чистого прибутку 2,265 млн грн в 2013 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування