ПФ почав перевірку одержувачів пенсійних виплат - переселенців в Донецькій області


ПФ почав перевірку одержувачів пенсійних виплат - переселенців в Донецькій області

Пенсійний фонд почав перевірку одержувачів пенсійних виплат – переселенців в Донецькій області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління ПФ в області.

В кінці лютого в органах фонду області почалася перевірка бази одержувачів пенсійних виплат – переселенців на її відповідність вимогам чинного законодавства.

Перевірка проводиться Міністерством соціальної політики на підставі інформації Служби безпеки України про переселенців, статус яких як одержувачів соціальних виплат викликає у органів СБУ питання і вимагає документального підтвердження або підтвердження факту проживання на підконтрольній території.

Зазначені перевірки спрямовані на виявлення та припинення пенсійних виплат пенсіонерам, які померли або з інших передбачених законом підстав втратили право на отримання пенсій.

Під час проведення перевірки виплата пенсій пенсіонерам-переселенцям, що містяться в базі даних, тимчасово призупиняється.

Перевірка буде проводитися в максимально стислі терміни.

Для поновлення виплати пенсії пенсіонер повинен звернутися особисто до органів Пенсійного фонду за місцем реєстрації в якості переселенця і надати оригінали документів, що підтверджують особу, підтвердити своє місце проживання на підконтрольній території.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Пенсійний фонд
В Контексті Finance.ua
Опитування