Виробництво сільгосппродукції в Україні подорожчало на 30%


Виробництво сільгосппродукції в Україні подорожчало на 30%

Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні 2016 року зросли на 29,6% в порівнянні з січнем 2015 року, повідомила Державна служба статистики.

Зокрема, витрати на виробництво рослинницької продукції зросли на 23,4%, а тваринницької – на 44,7%.

У порівнянні з груднем в січні витрати на агровиробництво знизилися на 1,9%. Сукупні витрати на виробництво рослинницької продукції скоротилися на 3,1%, а тваринницької – зросли на 1,1%.

Також повідомляється, що витрати на матеріально-технічні ресурси промислового походження, що використовуються в сільськогосподарському виробництві, в січні в порівнянні з груднем скоротилися на 3,8%.

У Держстаті відзначили, що дані наводяться без урахування окупованої території Криму і частини зони проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, за даними Держстату, витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в 2015 році зросли на 50,9% в порівнянні з 2014 роком. У грудні 2015 року порівняно з листопадом витрати на агровиробництво виросли на 3,9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування