Єврокомісія представила план відповіді на міграційну кризу


Єврокомісія представила план відповіді на міграційну кризу

Єврокомісія 2 березня запропонувала новий інструмент з надання термінової допомоги для швидкого реагування на кризові ситуації, пов’язані з міграцією.

Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії.

Новий інструмент “забезпечить швидку і більш цільову відповідь на більшість кризових ситуацій в рамках Євросоюзу, включаючи допомогу державам-членам, щоб впоратися з великою кількістю біженців”.

Як зазначив єврокомісар з гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Христос Стіліанідес, ця пропозиція дозволить відповідати на кризові ситуації швидше, ніж будь-коли раніше.

“Зараз ні в кого немає сумнівів, що є особлива потреба допомогти біженцям. Не можна втрачати час, треба всіма способами завадити гуманітарним кризам і стражданням в рамках кордонів ЄС. Сьогоднішня пропозиція – це 700 млн євро для надання допомоги там, де це найбільше потрібно “, – сказав єврокомісар.

При цьому він закликав уряди європейських країн і Європарламент підтримати пропозицію якнайшвидше.

Допомога надаватиметься в тісній співпраці зі структурами ООН і неурядовими організаціями та включати задоволення базових потреб біженців, як їжа, дах над головою, медична допомога.

Очікується, що 300 млн євро в рамках інструменту будуть витрачені в 2016 році і по 200 млн буде витрачено в 2017 і 2018 роках.

Комісія зробить пропозицію Європарламенту і Раді ЄС, а також бюджетним установам внести відповідні поправки до нинішнього бюджету ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua