"Укрнафта" розпочала буріння першої в 2016 році свердловини


"Укрнафта" розпочала буріння першої в 2016 році свердловини

ПАТ “Укрнафта” приступила до буріння свердловини на Bерхньомасловецькому нафтовому родовищі у Львівській області, повідомила прес-служба компанії.
“Почалося буріння першої в 2016 році свердловини. Ця свердловина буде мати коротку ділянку горизонтального стовбура (близько 200 м.), Орієнтованого на високий коефіцієнт проникності горизонту. Введення свердловини в експлуатацію очікується в середині 2016 року. Прогнозована початкова продуктивність складе близько 50 тонн на добу “, – йдеться в повідомленні.

Як відзначають в компанії, будівництво цієї свердловини стало можливим завдяки недавньому успішному бурінню горизонтальної свердловини, орієнтованої на інший продуктивний горизонт на тому ж родовищі.

“У разі успішного введення в експлуатацію цієї свердловини заплановано буріння ще як мінімум п’яти нових горизонтальних свердловин на тій же ділянці родовища. Це забезпечить приплив інвестицій у відродження виснажених нафтових родовищ на цій території, підвищить коефіцієнт нафтовіддачі і збільшить ресурсну базу підприємства”, – резюмують в прес-службі.
Як повідомлялося, в поточному році “Укрнафта” планує пробурити 3 свердловини, а також провести реновацію потужностей по ремонту електрообладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:ВАТ Укрнафта
В Контексті Finance.ua
Опитування