Київська кондитерська фабрика "Рошен" в 2015 році скоротила чистий прибуток в 3 рази


Київська кондитерська фабрика "Рошен" в 2015 році скоротила чистий прибуток в 3 рази

ПАТ “Київська кондитерська фабрика” Рошен “в 2015 році скоротила чистий прибуток більш ніж в три рази в порівнянні з 2014 роком – до 11,021 млн грн.

Згідно з повідомленням підприємства про проведення зборів акціонерів 25 квітня, активи компанії за рік скоротилися на 10% – до 705,08 млн грн, основні засоби – на 15%, до 603,02 млн грн.

Нерозподілений прибуток ПАТ “Київська кондитерська фабрика” Рошен “в 2015 році збільшився майже на 3% – до 350,7 млн грн, довгострокові зобов’язання скоротилися 17% – до 43,7 млн грн, поточні зобов’язання – на 39%, до 130,99 млн грн.

Чисельність робітників на підприємстві до кінця 2015 року зросла до 1276 з 757 роком раніше.

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Кременчуцьку (Полтавська обл.) Кондитерські фабрики, два виробничі майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат “Бершадь молоко” (Вінницька обл.), два виробничі майданчики в Липецькій області (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва досягає 450 тис. тонн продукції на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua