GoPro купує розробників мобільних фоторедакторів


GoPro купує розробників мобільних фоторедакторів

Ринок екшн-камер регулярно поповнюється величезною кількістю нових моделей від китайських виробників і не тільки. Лідером, як і раніше залишається GoPro, але компанія шукає нові способи, щоб зміцнити свої позиції. Стало відомо, що американський виробник придбав розробників двох мобільних додатків для відеомонтажу: Replay і Splice. Як повідомляється, сума операції оцінюється в 105 мільйонів доларів. В інтерв’ю з виданням Forbes представники GoPro сказали, що їм потрібно більше розробників, щоб надати своїм клієнтам максимум можливостей по обробці відзнятого відео.

Існуючі програми Replay і Splice нікуди не зникнуть, але в майбутньому користувачі відчують зміни, пов’язані з купівлею їх розробників компанією GoPro. Раніше власникам екшен-камер доводилося використовувати сторонній софт для монтажу відзнятого відео, але незабаром це можна буде зробити офіційним способом.

“Splice, Replay і GoPro об’єднаються, щоб надати те, що, як ми вважаємо, буде найшвидшим і самим приємним досвідом монтажу на мобільних пристроях. Ми вважаємо, що доступність, швидкість і ефективність мобільних пристроїв зробить їх в майбутньому основною платформою для монтажу” , – сказав Ніколас Вудман, засновник і генеральний директор GoPro.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування