США введуть мита на сталь з семи країн, для Китаю - 266%


США введуть мита на сталь з семи країн, для Китаю - 266%

Міністерство торгівлі США оголосило про введення наступного тижня попередніх мит на імпорт холоднокатаної сталі, розмір яких досягає 266%.

Стримуючі заходи поширені на продукцію семи країн: Китаю, Бразилії, Індії, Південної Кореї, Японії і Великобританії і Росії. Американська влада звинуватила виробників цих країн у демпінгу.

Розмір мита різний для різних виробників. Максимальне мито – 266% накладається на китайську продукцію, для бразильських виробників вона встановлена на рівні 39%, південнокорейських – 6,9%.

Зазначена величина мит є попередньою, її остаточний розмір мит повинен бути підтверджений пізніше, влітку 2016 року. До цього моменту мита, що стягуються з постачальників, будуть зараховуватися американською митницею на депозит.

З проханням ввести антидемпінгові мита на холоднокатану сталь в федеральний уряд звернулися американські виробники. Вони заявили, що зазнають втрат демпінгових цін іноземних виробників. У той же час агентство наводить дані US Census Bureau, за якими імпорт США холоднокатаної сталі знизився в минулому році на 9,4%, до 2,43 млн т.

Раніше в лютому влади ЄС ввели на півроку попередні антидемпінгові мита на ввезення холоднокатаного прокату з Росії та Китаю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua