0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Сотня будинків у Києві непридатна для проживання, - КМДА


Сотня будинків у Києві непридатна для проживання, - КМДА

Непридатними для проживання в Києві є 101 будівля, ще 48 знаходяться в аварійному стані, повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв попередні дані перевірки, проведені міською владою після того, що сталося 25 лютого в центрі столиці обвалення будинку, що спричинило людські жертви.

“Сьогодні в Києві – 48 аварійних будинків. 101 будівлю визнано непридатною для проживання, близько 150 знаходяться в незадовільному технічному стані”, – сказав заступник голови КМДА на брифінгу.

За його словами, з які перебувають у небезпечному технічному стані заселеними є 22 будинки.

П.Пантелеєв уточнив, що в середньому в кожному з 10 столичних районів – близько 20-30 таких будівель, 40% знаходиться в приватній власності.

Представник міста додав, що перевірка технічного стану триватиме до 4 березня. За її результатами буде підготовлено рекомендації щодо подальшої експлуатації цих будівель. Зокрема, для реновації застарілого житлофонду передбачається залучати інвесторів на конкурсах. Відповідні повноваження вже передані райадміністрацій.

Як повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, комісія, що проводить перевірку, також звернулася до Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) з проханням обстежити всі об’єкти, де ведуться будівельні роботи, із залученням для допомоги поліції.

За його словами, в планах міської влади – залучення в майбутньому для цих цілей муніципальної поліції, створення спецфонду для будівництва житла для жителів, яких необхідно буде відселити з аварійного житла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування