Реформа Ради: Нардепів пропонують штрафувати за бійки


Реформа Ради: Нардепів пропонують штрафувати за бійки

Реформа українського парламенту, розроблена спільно з ЕП, передбачає відсторонення від участі у пленарній сесії ВР народних депутатів за неетичну поведінку.

Про це йдеться в “дорожній карті” щодо внутрішньої реформи Верховної Ради, оприлюдненої спікером Володимиром Гройсманом у Фейсбуці.

У розділі “Дотримання етичних норм і стандартів поведінки у Верховній Раді” зазначається: “Голова ВРУ (або заступник, головуючий на пленарному засіданні), повинен мати право назвати і відсторонити від участі у пленарній сесії ВРУ депутатів за поведінку, яка має ознаки насильства або направлено на зрив роботи ВРУ. Термін відсторонення буде залежати від ступеня серйозності порушення порядку. Крім того, необхідно розглянути можливість введення фінансових стягнень; (Рекомендація № 48) “.

Крім того, пропонується розробити Кодекс поведінки народного депутата. “Впровадження Кодексу поведінки повинно відбуватися з урахуванням принципів всеосяжності, консультативності, і прозорості та відповідно до кращої світової практики; (Рекомендація № 52)”, – йдеться в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua