Microsoft тестує нові функції безпеки для корпоративних клієнтів Windows 10


Microsoft тестує нові функції безпеки для корпоративних клієнтів Windows 10

Microsoft Corp. має намір представити нову послугу по захисту цифрових даних великих компаній в рамках операційної системи Windows 10, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на заяву віце-президента компанії Юсуфа Мехді.

Послуга під назвою Windows Defender Advanced Threat Protection дозволяє відслідковувати хакерські атаки, погрози безпеки і підозрілу активність в мережах компаній. Записи про активність окремих комп’ютерів доступні протягом півроку, що допомагає визначити час атаки зловмисників і масштаб збитку.

Крім того, завдяки особливій функції ІТ-фахівці компанії можуть відправити підозрілий файл на ізольований сервер, де його перевірять на наявність шкідливого ПЗ співробітники Microsoft.

На даний момент послуга проходить тестування у обмеженого кола корпоративних користувачів Windows.

За словами Ю.Мехді, точна дата релізу послуги поки не визначена, як і її вартість.

Введення нової послуги із захисту цифрових даних дозволить Microsoft скласти конкуренцію таким компаніям, як FireEye Inc. і Symantec Corp., відзначають аналітики. Безпека в цілому є одним з ключових моментів для компанії при просуванні Windows 10. Зокрема, Ю.Мехді повідомив, що міністерство оборони США прийняло рішення оновити ОС на всіх відомчих пристроях до “десятки” з огляду на її поліпшених характеристик в сфері захисту даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua