Група "1 + 1 медіа" завершила переговори про покупку компанії "Viasat Україна"


Група "1 + 1 медіа" завершила переговори про покупку компанії "Viasat Україна"

Група “1 + 1” медіа досягла угоди з MTG про придбання DTH і інтернет ТВ бізнесів “Viasat Україна”. Про це повідомляє прес-служба групи.

“Viasat Україна” є провідним ліцензованим провайдером платного супутникового ТБ в Україні, який недавно запустив платформу платного Інтернет-ТВ. Сильна ринкова позиція бізнесу DTH, “Viasat Україна”, і технологічна гнучкість платного ТБ стали основними причинами інтересу “1 + 1 медіа” в угоді, відзначають в повідомленні.

«Послуги платного телебачення є одним з основних джерел доходу телевізійних компаній у всьому світі. На жаль, через недосконалість нашого законодавства, зокрема закону “Про розповсюдження універсальної програмної послуги”, українські телеканали щорічно зазнають значних збитків. Ми віримо в сильний і стійкий ринок платного ТБ в Україні, який буде служити рушійним фактором для розвитку медіа-групи на тлі падіння ринку реклами. Зараз наше завдання розвивати базу передплатників Viasat і надавати якісний контент і послуги. Але все це неможливо без цілеспрямованої боротьби з піратством, що залишається одним з наших пріоритетів »- прокоментував угоду генеральний директор” 1 + 1 медіа “Олександр Ткаченко.

Угода між компаніями буде завершена після перевірки і отримання дозволу Антимонопольного комітету.

Відзначимо, Viasat – перший ліцензований постачальник цифрового платного телебачення в Україні. “Viasat Україна” – дистрибутор прямий супутникового телетрансляції, провайдер Інтернет-ТВ; був заснований як VisionTV в 2006 році, базується в Києві, Україна.

MTG (ModernTimesGroupMTGAB) – провідна міжнародна розважальна медіа-компанія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua