"Укрнафта" планує збільшити видобуток нафти вдвічі до 2025 року


"Укрнафта" планує збільшити видобуток нафти вдвічі до 2025 року

ПАТ “Укрнафта” має намір до 2025 року збільшити річний видобуток сирої нафти в 2 рази, а природного газу – на 50%. Так нова довгострокова стратегія розвитку компанії передбачає збільшити вартість капіталу більш ніж в 5 разів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Укрнафта” представила своїй наглядовій раді нову довгострокову стратегію розвитку компанії. За інформацією прес-служби, стратегія охоплює весь виробничо-збутової цикл: розвідку, видобуток, переробку і продаж.

Зокрема, передбачається три етапи підвищення ефективності діяльності.

Перший – реструктуризація і поліпшення поточної діяльності з розвідки, видобутку та реалізації. Другий – об’єднання елементів виробничо-збутового циклу, починаючи від гирла свердловини і закінчуючи АЗС, а також оптимізація отриманих результатів. Третій – отримання доступу до міжнародного капіталу для подальших інвестицій.

“Не дивлячись на зниження світових цін на нафту, нашим першим кроком стане активна трансформація та інвестування в поточну діяльність. Для цього необхідно розробити програму радикальної реструктуризації та впровадження нових технологій і обладнання для видобутку нафти”, – вважає глава правління Марк Роллінс.

“Я сподіваюся, що протягом наступних кількох місяців ми зможемо вирішити всі накопичені проблеми, які перешкоджають розвитку компанії, і таким чином швидше забезпечимо втілення переваг нової стратегії”, – прокоментував глава поточні проблеми компанії.

Нагадаємо, “Укрнафта” заборгувала державі понад 10,2 млрд грн. При цьому дебіторська заборгованість перед компанією – понад 18 млрд грн.

За борги по рентних платежах компанії вже припинили дію трьох ліцензій на видобуток. Однак, за запевненнями Роллінса, “Укрнафта” може платити тільки поточні податкові зобов’язання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:ВАТ Укрнафта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua