Колишній глава Deutsche Bank буде консультувати фінтех-стартап


Колишній глава Deutsche Bank буде консультувати фінтех-стартап

Колишній співголова найбільшого німецького банку Deutsche Bank Аншу Джейн консультуватиме американський кредитний фінтех-стартап SoFi. Даний проект стане початком його фінансової діяльності після гучного відходу з Deutsche Bank в минулому році.

Таким чином, Джейн приєднався до ряду відомих банкірів, які останнім часом активно звертають увагу на Фінтех-стартапи. Біля витоків цієї тенденції стояли Вікрам Пандіт з Citigroup і Джон Мек з Morgan Stanley, недавно зробили інвестиції в початківці фінансові проекти.

Компанія SoFi, яка восени минулого року залучила від інвесторів 1 млрд доларів США, заснована в 2011-му колишнім банкірів Wells Fargo Майком Кегні. Перший прибуток стала приносити в 2014 році. Проект відомий як один з перших необанків, який запропонував рефінансування державних і приватних студентських кредитів в США.

Зараз серед продуктів SoFi також споживчі кредити, іпотеки і рефінансування іпотечних кредитів. Всього за час своєї роботи стартап видав позик на 8 млн доларів і тепер розраховує на допомогу Аншу Джейна в своїй подальший розвиток.

Передбачається, що незабаром Джейн стане членом правління SoFi.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua