Число претендентів на британські «візи інвестора» торік упало на 84%


Число претендентів на британські «візи інвестора» торік упало на 84%

Кількість претендентів на британські візи інвестора» торік упало на 84% на тлі того, що ліміт необхідних інвестицій для отримання такої візи підняли в два рази до 2 млн фунтів стерлінгів в листопаді 2014-го.

Зокрема, в 2014-му кількість претендентів на «візи інвестора» склала 1,172 тис. осіб, а в 2015-му – всього 192.

Також однією з причин спаду інтересу до британських віз могло стати запровадження обов’язкової перевірки походження коштів інвесторів. Так вважають експерти некомерційної організації Transparency International U. K., яка займається протидією корупції.

На думку співробітників організації, на даний тип візи зазвичай претендували доволі заможні люди, для яких один «зайвий» мільйон не має особливого значення.

Одними з перших зниження попиту на британські візи відчули будівельні компанії, які розраховували на заможних іноземних клієнтів при продажі дорогої нерухомості.

Так, за даними консалтингової компанії Arcadis, девелопери вже запланували будівництво понад 25 тис. об’єктів елітної нерухомості в Лондоні в найближчі 10 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Число претендентів на британські «візи інвестора» торік упало на 84%» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua