Британський Barclays через річний збиток продає бізнес в Африці


Британський Barclays через річний збиток продає бізнес в Африці

Чистий річний збиток британського банку Barclays за підсумками 2015 року становив 394 млн фунтів стерлінгів. У 2014-му, який також не був для банку вдалим, збиток становив 174 млн фунтів. Доподатковий прибуток в 2015 році зменшився з 2,26 млрд до 2,07 млрд фунтів, повідомляється в заяві Barclays.

У зв’язку з втратами, що зросли, новий СЕО кредитної установи Джес СТЕЛ оголосив деталі нової стратегії, відповідно до якої частка банку в африканському Barclays Africa Group, яка зараз становить 62%, протягом двох-трьох років значно скоротиться. При цьому Barclays може зберегти міноритарну частку в цьому бізнесі.

Разом з тим підрозділу з управління активами в Зімбабве, Єгипті та Азії перенесені в розряд непрофільних активів, від яких банк хоче позбутися, хоча Barclays працює на африканському ринку майже сто років.

Крім того, Barclays планує в два рази зменшити дивіденди – з 6,5 пенсів за 2015 рік до 3 пенсів в 2016 та 2017 років роках – і сконцентруватися виключно на діяльності в Великобританії і США.

Загальний обсяг бонусних виплат за підсумками 2015 року скоротився на 10% до 1,67 млрд фунтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua