Уряд затвердив фінплан "Украероруху" на 2016 року з чистим прибутком 5,8 млн грн


Уряд затвердив фінплан "Украероруху" на 2016 року з чистим прибутком 5,8 млн грн

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план державного підприємства з обслуговування повітряного руху України ( “Украерорух”) на поточний рік з чистим прибутком 5,8 млн грн, повідомляється в прес-релізі підприємства у вівторок.

“Відповідно до фінансового плану, дохід підприємства за підсумками поточного року повинен скласти 1,924 млрд грн, а витрати – 1,918 млрд грн, це означає отримання прибутку 5,8 млн грн. За підсумками виконання фінплану очікується, що” Украерорух “перерахує до державного бюджету Україна і цільових фондів 425 млн грн “, – наголошується в повідомленні.

Відповідно до фінплану, 590 млн грн планується направити на розвиток національної аеронавігаційної системи, а саме на модернізацію і оновлення обладнання.

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України ( “Украерорух”) створено в 1992 році і з того часу є єдиним постачальником аеронавігаційного обслуговування в Україні. До складу “Украероруху” входять Український центр планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху ( “Украероцентр”), Служба аеронавігаційної інформації України (ДАІ), авіакомпанія “Украерорух”, Центр авіаційної підготовки і сертифікації і сім регіональних структурних підрозділів.

Підприємство відповідає за забезпечення аеронавігаційного обслуговування в повітряному просторі України та в повітряному просторі над Чорним морем, де відповідальність за регулювання повітряного руху покладено на Україну міжнародними договорами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua