АМКУ проводить дослідження ринку парковок і стоянок


АМКУ проводить дослідження ринку парковок і стоянок

Органи Антимонопольного комітету України (АМКУ), в межах компетенції, досліджують ряд питань, пов’язаних з функціонуванням ринку парковок і стоянок.

Згідно з повідомленням Комітету, дослідження стосується питань: порядку відведення та / або визначення органами місцевого самоврядування місць для стоянок транспортних засобів та паркування; порядку визначення органами місцевого самоврядування балансоутримувачів (операторів) по обладнанню та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів, в тому числі на стоянках і парковках, розташованих в місцях масового скупчення людей (аеропорти, залізничні вокзали, автовокзали та інше) в обласних центрах.

Також дослідження стосується питання діяльності суб’єктів господарювання в сфері надання послуг з тимчасового зберігання транспортних засобів на автомобільних стоянках і парковках, розташованих в місцях масового скупчення людей в обласних центрах.

“Метою проведення даного дослідження є визначення стану конкурентного середовища на ринках, їх оцінка, виявлення і визначення наявних на ринках проблем, які перешкоджають розвитку конкуренції, забезпечення контролю над дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції та у разі необхідності підготовка за результатами дослідження пропозицій щодо здійснення заходів , спрямованих на розвиток конкуренції “, – йдеться в повідомленні АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua