Автопарк адміністрації Порошенко за рік обійшовся в 75 мільйонів


Автопарк адміністрації Порошенко за рік обійшовся в 75 мільйонів

Автобаза Державного управління справами не розголошує, скільки автомобілів належить Адміністрації президента і її структурним підрозділам і скільки коштів було витрачено на обслуговування автопарку.

Однак забезпечення автобази ДУС в 2013 році обійшлося, за офіційними даними, в 59 426,6 тис. грн; в 2014 – 50 213, 2 тис. грн, а в 2015 – 74 772,7 тис. грн. Про це йдеться у відповіді на запит користувача сайту “Доступ до правди”.

На прохання надати список автомобілів (модель, рік, ціна покупки) автопарку Адміністрації президента, “Автобаза ДУС” зазначила, що ця інформація не розголошується.

У свою чергу Верховний суд України в минулому році витратив на автопарк 4 742 500 грн за рік. Такі дані надало ДП “Автобаза Верховного суду України”.

Також у листі зазначено, що на оперативному обслуговуванні ДП “Автобаза ВСУ” знаходиться 69 автомобілів.

При цьому в 2014 році до оперативного управління автобази було передано 108 автомобілів.

“Доступ до правди” направив уточнюючий запит до Верховного суду України, щоб з’ясувати, що сталося з 39 одиницями автомобільного транспорту. Витрати на автомобілі ЗСУ в 2014 році склали 3 385 400 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua