Влада Китаю схвалила квоту в $ 7,7 млрд на випуск банками паперів, забезпечених "поганими" кредитами


Влада Китаю схвалила квоту в $ 7,7 млрд на випуск банками паперів, забезпечених "поганими" кредитами

Влада Китаю дозволила місцевим банкам випустити цінні папери, забезпечені “поганими” кредитами, на загальну суму до 50 млрд юанів ($ 7,7 млрд), повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

Квота, введена вперше з 2008 року, буде спочатку розподілена в основному між найбільшими банками КНР і дозволить фінкомпаніям видалити “погані” кредити зі своїх балансів, відзначають джерела.

За їх словами, перша партія цінних паперів, забезпечених простроченими кредитами, буде випущена вже в першому півріччі 2016 року.
Китайська влада нарощує заходи, які дозволили б банкам очистити свої баланси і вивільнити капітал для підтримки сповільнюється економічного зростання КНР.

Обсяг прострочених кредитів в китайських банках є найвищим за останнє десятиліття, що негативно позначається на прибутках фінкомпаній і показниках покриття “поганих” боргів резервами.

“Це очевидно позитивні новини для банківського сектора КНР, оскільки сек’юритизація кредитів допоможе прискорити видалення “поганих” боргів з балансів фінкомпаній, – зазначає аналітик Sanford C.Bernstein & Co. Чжоу Мінь. – Найбільші побоювання у зарубіжних інвесторів щодо китайської економіки викликає саме якість банківських кредитів “.

Згідно з даними Китайської комісії з банківського регулювання (CBRC), обсяг прострочених кредитів в китайських банках в грудні 2015 року становив 1,27 трлн юанів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Влада Китаю схвалила квоту в $ 7,7 млрд на випуск банками паперів, забезпечених "поганими" кредитами» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua