Влада Японії може ввести заходи підтримки економіки на $45 млрд до літніх виборів в парламент


Влада Японії може ввести заходи підтримки економіки на $45 млрд до літніх виборів в парламент

Уряд Японії розглядає можливість запуску нової програми стимулювання економіки до літніх виборів до верхньої палати парламенту країни, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на японський телеканал TV Asahi.

За даними джерел телеканалу, на початку наступного фінансового року, що стартує в квітні, уряд може запустити програму підтримки економіки обсягом 5 трлн ієн ($ 45 млрд).

Нарощування державних витрат, як очікується, дасть поштовх економічному зростанню в Японії, а також полегшить плановане підвищення до 10% податку на споживання в квітні 2017 року, відзначають джерела.

У січні цього року японський уряд виділив 3,5 трлн ієн на вирішення демографічних питань, а також пожвавлення економіки регіонів і соціальну підтримку літніх людей.

З 2011 фінансового року влада Японії щорічно виділяють додаткові кошти на стимулювання економічного зростання крім закладених в річний бюджет витрат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Влада Японії може ввести заходи підтримки економіки на $45 млрд до літніх виборів в парламент» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua