У ГПУ розповіли, коли Шокін може вийти на роботу


У ГПУ розповіли, коли Шокін може вийти на роботу

Генеральний прокурор України Віктор Шокін може вийти на роботу наступного тижня. Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

Разом з тим, він не виключив, що Шокін може продовжити відпустку, оскільки згідно із законом має на це право, незважаючи на кількість невикористаних раніше днів.

«Начебто генпрокурор повинен вийти (на роботу – Ред.) на наступному тижні, але не можу стверджувати цього напевно. Він не брав відпустки протягом тривалого періоду часу, а тому вона у нього накопичилась. Буде він продовжувати відпустку або перерве її – це буде його рішення », – сказав Куценко.

Прокурор також нагадав, що питання звільнення Шокіна повинна вирішити Верховна Рада, наступне засідання якої відбудеться не раніше середини березня.

«Сьогодні взагалі рано говорити, звільнить його парламент або не звільнить, може бути, як і по уряду. Якщо і буде позачергове, то навряд чи на ньому буде розглядатися відставка генерального прокурора. Але це питання на сьогоднішній день залишається в компетенції депутатів », – додав Куценко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua