Нефьодов: завдяки ProZorro зекономлено майже 900 млн гривень


Нефьодов: завдяки ProZorro зекономлено майже 900 млн гривень

За допомогою системи електронних державних закупівель Prozorro зекономлено майже 900 млн гривень. Про це під час засідання уряду заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

“В системі вже прийнято 53 тисяч тендерів і кожен день вже заводиться вже майже 1 тис тендерів на суму майже 13 млрд гривень. І що найголовніше, на них зекономлено вже суму, яка підбирається до 900 млн”, – повідомив він.

Нефьодов зазначив, що до системи Prozorro вже приєдналися 3 тисячі замовників.

“До системи приєдналося 3 тисячі державних замовників, в тому числі 95% всіх тих, хто стартує з першого квітня. 3 тисячі державних замовників – для розуміння це майже 15% від усіх державних замовників в Україні. Але на них припадає майже 90% всіх закупівель в країні “, – повідомив він.

Заступник міністра додав, що в квітні до системи приєднаються ще три електронних майданчика.

“До системи вже приєднано 8 електронних майданчиків. Три повинні приєднатися ще до квітня. Їх стане 11”, – сказав Нефьодов.

Нагадаємо, раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов прогнозував, що на електронну систему закупівель ProZorro з 1 квітня перейде близько 50% учасників публічних закупівель України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua