Посол США назвав умови для приходу американських інвесторів в Україну


Посол США назвав умови для приходу американських інвесторів в Україну

Американські інвестори готові вкладати в Україну значні кошти, однак вони чекають від влади країни рішучих прагнень проводити реформи, виконувати взяті на себе зобов’язання, в тому числі за програмою співробітництва з Міжнародним валютним фондом, а також рішучої боротьби з корупцією.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт в ході підписання інвестиційної угоди на суму 100 млн дол. щодо будівництва зернового терміналу в порту «ПІвденний».

«Інвестори чекають від уряду налаштованості на реформи, від Верховної Ради – прийняття законодавства, яке дало б змогу виконувати зобов’язання перед кредиторами, від президента – налаштованості на верховенство права і рішучої боротьби з корупцією», – сказав Пайєтт.

Він наголосив, що вкрай важливо, щоб діючі міністри не втрачали свого прагнення до перетворень.

Раніше Пайєтт зазначав, що залучення інвестицій у реальний сектор є свідченням довіри та впевненості у діях української влади, яке йде шляхом реформ.

Як повідомлялось, Україна і США підписали інвестиційну угоду на загальну суму близько 100 млн дол. про будівництво зернового терміналу в порту «Южний» (Одеська обл.). Однією із сторін угоди виступила американська компанія Cargill – одна з найбільших світових приватних компаній, що інвестують у харчове виробництво.

Церемонія підписання угоди відбулася в Кабінеті міністрів у присутності прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua