80% українців не довіряють банкам


80% українців не довіряють банкам

Громадяни України найбільше довіряють волонтерам і громадським організаціям, а найменше – судам і прокуратурі, свідчать результати соціологічного дослідження «Суспільно-політичні настрої населення України», яке провів Інститут Горшеніна з 8 по 17 лютого 2016 року.

Під час презентації соцдослідження соціологи зазначили, що волонтерам довіряють 71,3% українців, громадським організаціям — 49,2%. Високий рівень довіри, згідно з дослідженням, і у Збройних сил України – 48,8%.

Досить високий рівень недовіри відчувають українці до банків — 80%. При цьому довіряють банкам лише 12,7% опитаних, а 7,3% не змогли відповісти.

У процесі дослідження було опитано 2000 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, без урахування населення окупованих територій Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей. Похибка дослідження не перевищує +/-2,2%.

На відміну від жителів України, американці готові довірити свої фінанси банкам. За результатами дослідження, проведеного для Американської банківської асоціації влітку минулого року, 75% опитаних американців зазначили, що повністю довіряють банкам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua