Фіскальна служба хоче закріпити консультанта за кожним великим платником податків


Фіскальна служба хоче закріпити консультанта за кожним великим платником податків

Державна фіскальна служба має намір до 1 травня 2016 року закріпити за кожним великим платником податків податкового консультанта.

Про це йдеться у відео коментарі керівника Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Євгена Бамбізова в ході відкриття офісу великих платників податків у Вінниці.

“До 1 травня 2016 роки за кожним великим платником податків буде закріплений окремий податковий консультант. Тобто кожен платник зможе звертатися до свого податкового консультанта і отримати весь спектр послуг, або отримати будь-яку консультацію”, – сказав він.

Бамбизов зазначив, що ДФС в 2016 році має намір також впровадити для великих платників податків електронні перевірки і електронний документообіг.

“Нам це дозволить здійснювати обслуговування наших платників податків дистанційно і зменшити витрати робочого часу платників податків на візит до Державної фіскальної служби”, – зазначив він.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України (ДФС) має намір скасувати зустрічні і позапланові перевірки для великих платників податків, які будуть стояти на податковому обліку в центральному офісі з обслуговування великих платників податків. Платники податків, які обслуговуються в зазначеному офісі, будуть отримувати відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua