Що кому дозволено: Державіаслужба оприлюднила список призначень на маршрути українським авіакомпаніям


Що кому дозволено: Державіаслужба оприлюднила список призначень на маршрути українським авіакомпаніям

Державіаслужба виклала у відкритий доступ повний список призначень на маршрути, які на видані українським авіакомпаніям на поточний момент.

Список включає видані маршрути, назви авіакомпаній, які отримали маршрути, з якого числа діє право на маршрут, а також з якою частотою авіаперевізник має право літати за отриманим напрямком.

Детальна карта із зазначенням маршруту і експлуатуючої його авіакомпанії представлена за посиланням.

Як уточнили в Мінінфраструктури, публікацію подібної інформації в обов’язковому порядку надає постанова Кабміну №835 від 21 жовтня 2015 року “Про затвердження Положення про набір даних, які підлягають публікації в формі відкритих даних”.

Це рішення уряд прийняв після відповідної зміни закону про доступ до публічної інформації. Тепер такого роду інформація повинна публікуватися на сайтах відповідних органів і оновлюватися.

Втім, в супровідному документі до опублікованого списку призначень йдеться, що він буде оновлюватися раз в квартал, в той час як засідання комісії з видачі прав на маршрути проходять раз на місяць.

При цьому списку доступних призначень для подачі заявок і раніше немає у відкритому доступі, через що деякі авіакомпанії подають заявки на напрямки, за якими квоти вже давно вичерпані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua