"Антонов" і Taqnia підписали угоду про виробництво літаків в Саудівській Аравії


"Антонов" і Taqnia підписали угоду про виробництво літаків в Саудівській Аравії

Держпідприємство “Антонов”, єдиний виробник авіатехніки в Україні, і аравійське підприємство Taqnia Aeronautics підписали чергову угоду про кооперацію щодо організації в Королівстві Саудівська Аравія (КСА) літакобудівного комплексу і організації виробництва літаків Ан-132, Ан-148 і Ан-178.

Як повідомила прес-служба “Антонова”, відповідну угоду було підписано під час виставки ADEF-2016 керівниками підприємств.

“Зазначений документ містить конкретні плани щодо постачання, організації експлуатації, післяпродажної підтримки літаків “Антонов” сімейств Ан-132, Ан-148 і Ан-178. Він також стосується подальших робіт щодо запуску коопераційного виробництва Ан-132 в КСА”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Антонов” і Taqnia Aeronautics підписали кілька меморандумів про спільне просування на ринок Саудівської Аравії літаків Ан-148 і Ан-132, а також меморандум про взаєморозуміння щодо поставки 30 багатоцільових літаків Ан-178 Королівським ВПС Саудівської Аравії.

За оцінками “Антонова”, потреба ринку в літаках типу Ан-132 на найближчі 20 років становить близько 900 одиниць, а в літаках типу Ан-178 – 1100 одиниць.

“Антонов” 7 травня 2015 року почав льотні випробування нового транспортного літака Ан-178, урочиста викочування якого відбулася на початку квітня минулого року.

Держпідприємство “Антонов” – виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства – літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225. За підсумками 2014 року “Антонов” трохи збільшив чистий прибуток порівняно з 2013 роком – до 39,3 млн грн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua