Ряд підприємств космічної галузі звільнили від сплати земельного податку на 2 роки


Ряд підприємств космічної галузі звільнили від сплати земельного податку на 2 роки

Кабінет міністрів України звільнив ряд підприємств космічної галузі від сплати податку на землю виробничого призначення строком до 1 січня 2018 року.

Про це йдеться в постанові уряду №72, опублікованій на веб-порталі Кабміну.

Як зазначається, прийняття документа сприятиме зростанню конкурентоспроможності підприємств космічної галузі та збереження науково-технічного і виробничого потенціалу.

Згідно з постановою до переліку компаній, які звільняються від сплати земельного податку, увійшли Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів, Чернігівський завод радіоприладів, держпідприємство «Південний машинобудівний завод ім.Макарова», Павлоградський механічний завод, казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал », держпідприємство« об’єднання Комунар », НДІ радіотехнічних вимірювань, виробниче об’єднання« Київприлад », Павлоградський хімічний завод, завод «Хартрон» і науково-дослідницькі компанії«Хартрон-Аркос»,«Хартрон-Плант» і «Хартрон-Юком».

Раніше ряд підприємств машинобудування, в тому числі підприємств космічної галузі вже звільнялися від сплати земельного податку, однак термін звільнення закінчився 1 січня поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua