Термінал «D» в «Борисполі» приберуть за 16 млн грн: Дешевші пропозиції «відшили»


Термінал «D» в «Борисполі» приберуть за 16 млн грн: Дешевші пропозиції «відшили»

ДП «Міжнародний аеропорт « Бориспіль » 10 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ Чистий Світ Фасіліком» про послуги з прибирання на 15,81 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

На рік замовили поточне, комплексне, додаткове і генеральне прибирання внутрішніх приміщень і конструкцій фасаду будівлі терміналу «D».

При цьому закупівлю послуг з внутрішніх приміщень інших терміналів та об’єктів аеропорту скасували через «відсутність подальшої потреби».

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Инвайт» з більшою на 20% ціною.

Найбільша українська клінінгова фірма ТОВ «Імпел Гріффін Груп» пропонувала послуги в півтора рази дешевше. Однак заявку відхилили через різну кількість працівників в листі і в копії звіту з ЄСВ, невідповідності калькуляції умовами тендеру та відсутності кінцевого бенефіціарного власника в держреєстрі.

Засновниками «Імпел Гріффін Груп» є Віталій Опанасюк, В’ячеслав Реуцький і польська фірма «Імпел Клінінг» ( «Impel Cleaning»). Зараз кінцевими бенефіціарними власниками вважаються Гжегош Дзік і Йозеф Бігай з Вроцлава. Фірма з 2008 року отримала держпідряди на 285,19 млн грн.

Також не допустили до торгів дорожчі ТОВ «Сантаун», ПП «Клінінг-Про» і ПП «Ден».

«Чистий Світ Фасіліком» входить до групи компаній «Чистий світ» і належить Сергію Семенюку, директором є Валерій Макіцький. За даними держреєстру, фірма є правонаступником ТОВ «Свамі Трейд». З червня 2015 року компанія виграла два тендери на 978 тис. грн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua