В Україні "загубили" передані США на реформування прокуратури $ 200 тисяч (документ)


В Україні "загубили" передані США на реформування прокуратури $ 200 тисяч (документ)

Близько 50-ти народних депутатів з різних фракцій підписали лист-звернення до Сенату США і сенатора Роберта Джонса Портмана, в якому просять США допомогти з’ясувати подальшу долю цих грошей. Фото звернення опублікувала прес-служба БПП.

У своєму зверненні депутати попросили Сенат і Роберта Портмана звернутися до ГПУ з проханням надати вичерпну інформацію, чи відповідають дійсності дані про ненадходження коштів на її рахунку.

Крім того, просять з’ясувати результати службового розслідування Генеральної прокуратури України з цього приводу, а також, хто освоїв зазначені кошти.

Парламентарії повідомляють, що 200 тисяч доларів передавалися для проведення кадрових конкурсів, зокрема, розробки спеціальних тестів для реформування прокуратури. Однак на рахунку ГПУ не надійшли. Крім того, відсутні документи, які б підтверджували передачу таких тестів в Генпрокуратуру України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua