МЕРТ планує направити в 2016 р торговельні місії в Польщу, Туреччину, Китай і Індію


МЕРТ планує направити в 2016 р торговельні місії в Польщу, Туреччину, Китай і Індію

Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує в поточному році направити торгові місії в Польщу, Туреччину, Китай і Індію.

“Для інтенсифікації наших відносин вкрай необхідно створювати майданчики для спілкування бізнесу”, – повідомила заступник глави МЕРТ-торговий представник Наталія Микольська.

За її словами, до складу торгової місії входитимуть один або два міністри, в тому числі профільний, а також представники бізнесу.

Заступник міністра зазначила, що у випадку з Туреччиною планується направити торгову місію в складі української делегації і прийняти в Україні таку ж турецьку делегацію.

За словами Н.Микольської, торгова місія в Китай розгляне питання співпраці в аграрній сфері та машинобудуванні.

Торговий представник також повідомила, що розглядається можливість відправки української делегації на переговори в Алжир, Об’єднані Арабські Емірати, Саудівську Аравію, Німеччину, Єгипет, Бразилію, Чилі, Аргентину і Іран.

Н.Микольська зазначила, що Єгипет зацікавлений в придбанні в Україні продовольства і продукції машинобудування, особливо помп і насосів, які були зроблені в Україні і добре себе зарекомендували в цій країні.

Заступник міністра запропонувала на засіданні Кабміну затвердити графік проведення засідань 26 спільних міжурядових комісій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua