Рада передбачила призначення пенсії громадянам, що отримали інвалідність під час "Революції гідності"


Рада передбачила призначення пенсії громадянам, що отримали інвалідність під час "Революції гідності"

Верховна Рада передбачила призначення пенсії громадянам, які отримали інвалідність під час “Революції гідності”, незалежно від наявності страхового стажу.

За прийняття в цілому законопроекту №4022 проголосували 245 депутатів при мінімально необхідних 226.

Згідно з ним, якщо інвалідність була отримана в результаті поранень, контузії або інших ушкоджень здоров’я в ході “Революції гідності” і людина звернулася за медичною допомогою в період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, то пенсія по інвалідності призначається незалежно від наявності страхового стажу.

Автори законопроекту (голова фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко, депутати Олександр Третьяков (БПП) і Людмила Денисова (фракція “Народний фронт”) відзначили в пояснювальній записці, що багато постраждалих в ході масових акцій протесту в кінці 2013 – початку 2014 років в Києві молодого віку і не мають необхідного стажу.

Нагадаємо, в липні 2015 року Кабінет Міністрів доручив Міністерству охорони здоров’я створити міжвідомчу комісію з питань встановлення факту участі громадян у подіях “Революції гідності” і отримання ними в їх ході ушкоджень здоров’я, що призвели до інвалідності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua