Судовий процес у справі «Фінансової ініціативи» прискорено


Судовий процес у справі «Фінансової ініціативи» прискорено

Судовий розгляд по виведенню з ринку банку «Фінансова ініціатива» прискорено.

Вищий господарський суд України 16 лютого скасував рішення Київського апеляційного госпсуду, який зупинив до 13 червня провадження на вимогу компанії Perusta Construction Ltd, котра судиться з Фондом гарантування вкладів фізосіб.

Про те, що Фонд виграв касацію повідомили в самому ФГВФО.

Perusta Construction Ltd. вимагає допустити її до участі в конкурсі серед інвесторів, які візьмуть участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку “Фінансова ініціатива”, і визнати її переможцем конкурсу шляхом “створення і продажу інвестору з подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку”. У ФГВФО повідомили, що компанія Perusta належить колишньому власникові банку «Фінансова ініціатива» Олегу Бахматюку.

У суді першої інстанції Perusta Construction Ltd. домоглася забезпечувального заходу у вигляді заборони ФГВФО починати ліквідацію банку, апеляційна інстанція зупинила провадження до 13 червня 2016 року, але в касації це рішення було скасовано, а значить Київський апеляційний госпсуд найближчим часом повинен винести рішення щодо забезпечувального заходу по суті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua