0 800 307 555
0 800 307 555

Економічний подкаст 93. Що чекає держбанки в зв'язку з прийняттям стратегії їх розвитку


Економічний подкаст 93. Що чекає держбанки в зв'язку з прийняттям стратегії їх розвитку

У новому економічному подкасті ведучі Юлія і Станіслав обговорили стратегію розвитку держбанків, яка опублікована на сайті Міністерства фінансів.

На думку Станіслава, в разі повного виходу держави з володіння державними банками шанси уряду щодо реалізації державної політики у фінансовому секторі суттєво ослабнуть. У той же час, зусилля з передпродажної підготовки банків означатимуть підвищення якості їх корпоративного управління, в тому числі забезпечення захисту від політичного тиску.

Ведучі також обговорили посилення вимог НБУ до термінів проведення докапіталізації банків. Станіслав розповів, що в результаті чистки банківської системи ми повинні отримати прозоріший фінансовий ринок, швидкого відновлення ринку поки що не відбудеться через економічний спад і слабку систему захисту інтересів кредиторів, що, власне, не дозволить почати кредитування і поліпшити якість кредитних портфелів банків .

В ході подкасту Юлія і Станіслав також торкнулися питання валютних вкладників в зв’язку із зареєстрованим законопроектом №4004, над розробкою якого працювали представники Незалежної Асоціації Банків України.

Хронометраж: 1:09:01
Новини – 1:03
Головна тема – 10:05
Від зарплати до зарплати – 1:02:58

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Опитування
В Контексті Finance.ua