"Бориспіль" в 2015 р отримав майже 600 млн грн чистого прибутку


"Бориспіль" в 2015 р отримав майже 600 млн грн чистого прибутку

Державне підприємство “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “(Київ), найбільший аеропорт країни за підсумками 2015 року отримав чистий прибуток у розмірі 598 млн грн, тоді як в 2014 році він отримав чистий збиток у розмірі 127 млн грн, свідчать даний на веб-сайті аеропорту .

Пасажиропотік аеропорту за звітний період виріс на 6% – до 7,277 млн осіб. Прямі надходження коштів від базового перевізника – авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ, Київ) зросли майже вшестеро – до 1,063 млрд грн. Це, за даними аеропорту, відбулося завдяки врегулюванню конфліктних ситуацій, збільшення прямого і трансферного пасажиропотоку, впровадження спільних технологічних рішень.

Крім цього, в 2015 року завдяки додатковому пасажиропотоком, оптимізації технологічних процесів і т.і. продуктивність праці в аеропорту зросла на 16% – до 1,842 тис. пасажирів на одного працівника аеропорту. Середня заробітна плата співробітника аеропорту за минулий рік збільшилася на 17% – до 6,838 тис. грн.

У 2015 році аеропорт повернув 1,312 млрд грн кредитів і позик (без урахування відсотків сплачених за користування кредитами). Крім того аеропорт подвоїв суму відрахувань до держбюджету – до 624 млн грн.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну – довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу – довжиною 3,500 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua